Robin
ČTVRTEK, 15. ČERVENCE 2010

Robin

Robin je můj nejlepší kamarád. Bydlí kousek od nás. Chodili jsme spolu do školky. Ve školce jsme si spolu vždycky hráli a dělali všelijaké blbosti. Teď se často chodíme navštěvovat – někdy přijde on k nám a někdy zase já k němu. On ke mě chodí úplně sám, ale když jdu já k němu, tak mě tam zaveze tatínek.

 

Jeho tatínek má doma obchod kde prodává. Mají taky zahradu a když je teplo tak si tam spolu hrajeme. Je tam i bazén a sud s vodou. Lezeme spolu na stromy a nedávno jsem si tam odřel ruku když jsem sklouzl. Ale nic to nebylo. Robin má svůj pokojíček a hrajeme si tam s autíčkama i s dalšíma hračkama.

 

Když zase přijde on ke mě, tak si hrajeme u nás doma – uvnitř nebo na zahradě. Jsme bud u mě v pokojíčku a většinou tam roztáhneme všechny hračky že jsou i na chodbě. Nejdřív jsem vždycky schoval svůj počítač, aby si s ním Robin nehrál, ale ted už to nechávám tak. Hrajeme si i hry a občas si tady s Robinem kopeme s balonem, ale tatínek je raději když to děláme venku.

 

Venku jsme moc rádi, takže když je pěkně tak jsme nejraději na zahradě a před domem, i když předtím jsme většinou byli vždycky uvnitř. Venku se dá dělat spousta věcí: lezeme po stromech, občas na těch stromech sedíme, honíme se a taky si občas děláme srandu z tatínka že mu zvoníme na dveře a pak utečeme a schováme se a tak. Moc rádi si jezdíme na autíčkách, mám tady dvě takže na jednom sedí Robin a na druhém já. A jezdíme pak z kopce před domem. Minule jsme si z tatínka udělali velkou srandu: zazvonili jsme na studio a já jsem ukázal tatínkovi že je tam nějaká cedulka a na ní bylo napsané “Překvapení za rohem”. Tatínek šel za roh a tam byla cihla a na ní bylo napsané “ke sklepu”. Tatínek šel ke sklepu a tam byla další cihla a na ní bylo napsané “Ke spižírně”. Tak tatínek šel ke spižírně a nic tam nebylo :)) Moc jsme se tomu smáli. Taky mu občas klepeme na okno když je ve studiu.

 

Robin tady často zapomene čepici nebo bundu a tak mu to vždycky druhý den donesu a dostanu za to od jeho tatínka bonbon.

 

Robin u mě několikrát spal a já u něj taky. Je to vždycky velká sranda. Taky si často voláme a skypujeme. Někdy mi Robin volá na skype pozdě večer a píše mi tam strašné blbosti 🙂