Díváme se na filmy
PÁTEK, 6. SPRNA 2010

Díváme se na filmy

 Moc rádi se s tatínkem díváme na všelijaké filmy. K naší veliké televizi jsme si pořídili další reproduktory a ted to zní úplně jako v kině a zvuk jde zepředu i zezadu. Sedneme si spolu vždycky v obýváku na gauč (nebo i lehneme) dáme si na stoleček všelijaké dobrůtky a díváme se – vždycky k večeru.

Moc se mi líbí seriály, protože mají hodně částí a vždycky se těším co bude v té další. Moc pěkný byl pan Tau – to je o takovém pánovi co má černý klobouk, zatuká na něj a může vykouzlit co chce. Taky se mi moc líbil Létající Čestmír a Křeček v noční košili. Moc rád mám i Dobrodružství Vladimíra Smolíka o tom jak létal na všelijaké planety. Taky bych takovou nafukovací raketu chtěl 🙂 Díval jsme se i na seriál Arabela a taky Arabela se vrací – to se mi líbilo ještě víc a díval jsem se na to několikrát. A samozřejmě Návštěvníci – to je můj nejoblíbenější seriál 🙂

Pak jsme se ještě taky dívali na opravdického Fantomase. Byla to docela sranda. Taky se mi líbila Pippi Dlouhá Punčocha a Krásné vánoce přejí chobotnice. Mám moc rád všechny filmy, kde se dějí nějaké kouzelné věci. Pak si o tom s tatínkem vždycky povídáme. Chtěl bych se podívat i na nějaký další film, kde se lítá na cizí planety. Pak jsme se ještě dívali na spoustu dalších filmů, Dohromady jsme viděli už přes 200 filmů.

Taky se rád dívám na pohádky – Rákosníčka, Křemílka a Vochomůrku, Maxipsa Fíka, Boba a Bobka a Macha a Šebestovou.