Ohlédnutí za rokem 2012
ÚTERÝ, 1. LEDNA 2013

Ohlédnutí za rokem 2012

Dnes je první den roku 2013 … Trošku se divím že jsem pořád tady, protože 21. prosince 2012  měl být konec světa … ale nějak nebyl … Co zajímavého se během roku 2012 stalo ? Začneme od začátku. Zima byla v Jablonci jako vždycky plná sněhu a tak jsme často jezdili lyžovat do Rejdic, Bedřichova a jednou jsme byli na týden v Rokytnici. Potom byli jarní prázdniny a já s maminkou jsme šli do Košic. Potom mě tatínek odhlásil ze školních obědů protože to tam bylo „hnusné“.

V květnu jsem byl s tatínkem dvakrát dělat muzikoterapii v Jedličkově ústavu (to je ústav pro mentálně a fyzicky postížené). A v červnu jsem měl pár koncertů na kytaru. Potom zas tatínek nahrával sbor Iuventus Gaude který je podle mnoha lidí nejlpeší sbor na světě. O prázdninách jsem v červenci hrál na takovém jednom Maďarském kurzu hrál na kytaru a tatínek mě doprovázel.

A v srpnu jsem zas hrál na Slovenském kurzu kde jsem cvičil i já. Pak se blížil konec prázdnin a já jsem chtěl aby prázdniny byli věčné ale to nejde :(. V září jsem nastoupil do 4. Třídy. A tak jsem začal chodit 2 školním rokem na Kung-Fu. A na konci října jsem měl velký zážitek byl jsem s tatínkem ve slavném Německém Legolandu (brzy o něm udělám článek) kde je hodně věcí z lega.

Na začátku listopadu přijela babička z Moravy ale za 3 nebo 2 dny zase odjela. Zase napadal sníh tak jsme šli lyžovat do Rejdic, Zásady a do Bedřichova. A konečně nastali vánoce dostal jsem spoustu pěkných dárků. A byl (pro mě bude) Silvestr.