Vánoce
 vanoce

Čtvrtek 24.Prosince 2015

Vánoce !

Je to neuvěřitelné ale po roce jsou zase vánoce na které jsem se nemohl dočkat a moc jsem si je užil 🙂

Vstal jsem asi o půl osmé a hned jsem běžel dolu a už tam byl ozdobený stromeček 🙂 Tak jsem to hned vyfotil a potom jsem si četl asi do deváté 21. století a taky jsem byl na počítači. Pak přišel tatínek a začali jsme pracovat na tom videu z austrálie. Dělali jsme to asi do třičtvrtě na dvanáct. Pak přišla maminka. Tatínek udělal polévku na oběd a maminka dala vařit brambory. Pak jsem s maminkou hrál ten stolní hokej který jsme už strašně dlouho nehráli a furt jsem jí porážel 🙂 Pak jsme něco dělali a potom jsem to hrál s tatínkem. Ten se ale nedal porazit 😀 Pak jsme šli asi ve dvě na procházku do sněhova. Došli jsme až úplně dolu na konec cesty. Pak jsme se otočili a šli jsme zpátky. Domů jsme se vrátili tak o půl čtvrté. S maminkou jsme začali dělat bramborový salát. Pustili jsme si taky nějaké vánoční písničky. Potom jsme už s maminkou udělali ten salát. Pak jsem si nachvíli psal s honzákem a potom jsme ještě s maminkou osmažili tofu. Já jsem si pak šel slavnostně vyfénovat vlasy a dal jsem si košili. A pak jsme prostřeli stůl a začali jsme večeřet. Po dlouhé době jsem snědl úplně všechno co jsem na talíři měl. A pak jsme šli nahoru čekat jestli zazvoní ježíšek. A opravdu o nějaké době zazvonil !!

Tak jsem hned seběhl dolu a uviděl tam spoustu dárků. Začal jsem od těch nějmenších. Nejdřív jsem tam našel takové nádherné zlaté sluchátka Beats ! Potom jsem tam taky našel nádhernou lezeckou tyrkysovou karabinu po které jsem furt na stěně pokukoval protože byla strašně pěkná. Pak jsem dostal ještě dvě knížky, jednu o takovém pejskovi jak se zatoulal někde u brisbane a potom ho nějak našli a druhou knížku Já JůTuber. A pak jsem dostal takový zajímavý dárek a to byl takový papír kde bylo vytisknuté Spotify. Asi ježíšek slyšel že jsem moc chtěl to premium spotify a tak ho asi aktivoval 🙂 Pak jsem tam našel víno pro maminku a taky knížku s raw receptama pro tatínka. A pak jsem tam ještě našel  objektiv na mojí zrcadlovku. Byl to Tamron 70-300mm ! Taky jsem si tam našel takovou nádhernou Ocún zelenou mikinu která se mi strašně líbila. A pak jsem tam našel lezečky La Sportiva Futura !! Byli strašně pěkné a vypadali jak z nějaké jiné planety. Moc jsem se z těch dárků těšil a pak jsem je všechny rozbalil. Ty sluchátka ale byli nějak divně zabalené ale nakonec se mi to povedlo otevřít. Hned jsem je zkusil a zněli opravdu dobře. Potom jsem taky zkusil ten teleobjektiv a opravdu přibližoval strašně moc. Začal jsem taky nosit tu krásnou Ocún mikinu a zkusil jsem si ty nádherné lezečky. Byli opravdu tvrdé takže mě všude podrží. Byl jsem ze všech dárků opravdu nadšený! Potom jsme se dívali na nějaké videa z youtube na televizi a pak jsme se dívali na film S čerty nejsou žerty. Bylo to super. Dodívali jsme se asi o půl jedenácté. Maminka pak chtěla jít na půlnoční mši ale zijstila že byla v deset 😀 Tak jsme ještě něco dělali a já jsem si užíval ty všechny dárky. Pak maminka asi o čtvrt na dvanáct odešla a já jsem šel za nějakou dobu do postýlky. Pak přišel i tatínek. Ještě chvíli jsem si poslouchal na těch sluchátkách Premium Spotify 🙂 A pak jsem šel o čtvrt na jednu spát 🙂

Středa 23.Prosince 2015

Prázdniny

Až dneska začali vánoční prázdniny a je to takový nezvyk že je volno jenom jeden den před vánocema. Dneska mi ježíšek napsal dopis jestli chci stromeček ozdobit sám nebo ho má ozdobit on. Napsal jsem mu aby ho teď výjmečně ozdobil on. Už se nemůžu dočkat na vánoce protože jsou už zítra ale moc to tak nevypadá protože není žádný sníh 🙂

Neděle 20.Prosince 2015

Dopis

Tatínkovi došlo dnes speciální RAW cukroví které budeme mít na vánoce 🙂      Už za 4 dny jsou vánoce 🙂

Sobota 19.Prosince 2015

Dopis

Dneska jsem u maminky zdobil stromeček. Už za 5 dní jsou vánoce 🙂

Neděle 13.Prosince 2015

Dopis

Když jsem přišel do ložnice tak jsem zijstil že dopis pro ježíška tam už není a že mi odpověděl 🙂

Čtvrtek 3.Prosince 2015

Dopis

Dneska jsem napsal můj dopis pro ježíška 🙂 Tak uvidíme kdy si ho vezme.

Čtvrtek 25.Prosince 2014

Oznámení

Tímto oznamuji že tady budu psát až od příštích vánoc.

Středa 24.Prosince 2014

Vánoce !!

Vstal jsem v sedm a hned jsem zběhl dolů. Byl tam pěkný ozdobený svítící stromeček. Přišla taky maminka. Byli jsme na procházce. Večer jsme měli večeři  a pak jsme šli nahoru počkat na ježíška.

Najednou zazvonil ježíšek. Hned jsme šli dolů. Bylo tam spousta dárků. Nejdřív jsem tam našel nějaké zajímavé kouzla a pak taky rubikovu kostku 9×9 a taky elektrickou kostku. Taky jsem dostal yoyo Messiah !! Potom maminka dostala víno a taky jsem dostal knihu a všichni jsme dostali termo tričko. Maminka dostala ještě opravený samsung Pak jsem taky dostal rukavice a maminka dostala největší dárek. MacBook Air!!! A pak jsem ještě venku našel jednu neuvěřitelnou věc. Nové lyže K2 Domain. Strašně jsem se z nich tešil. Pak jsme taky zprovoznovali ten mac a já jsem zkoušel kouzla a taky jsem si zkusil lyže. Všechny dárky byli super.

Úterý 23.Prosince 2014

Předvánoční přípravy

Už zítra budou vánoce !!! Nemůžu se dočkat. Dneska jsme večer dělali takové vánoční kuličky. Šel jsem spát brzy aby měl ježíšek čas nachystat stromeček.

Pondělí 22.Prosince 2014

Zařizování

Už za dva dny budou vánoce. Dneska jsme zařizovali dopoledne něco v liberci. Pak tady byl robin a taky jsme se s maminkou a tatínkem dívali na pána prstenů. Už se nemůžu na vánoce dočkat.

Neděle 21.Prosince 2014

Pán prstenů

Už za tři dny budou vánoce. Dneska jsem byl u maminky a pak jsem večer s maminkou hrál koledy. Potom jsem se s tatínkem díval na pána prstenů.

Sobota 20.Prosince 2014

Cukroví

Dneska začali prázdniny! Byl jsem u maminky kde jsme ozdobovali vánoční stromeček. Pak jsme poobědě taky šli k tatínkovi kde jsme dělali pralinky a dort 🙂 Už za čtyři dny jsou vánoce.

Středa 25.Prosince 2013

Oznámení

Tímto oznamuju že tento rok končí toto téma vánoce a budu v něm pokračovat až další vánoce, vánoce v košicích a na moravě budu psát už do aktualit.

Úterý 24.Prosince 2013

Vánoce!!

Dneska jsou vánoce! Ráno jsem se probudil a šel jsem se dolů podívat a byl tam stromeček, ale umělý. Pak jsme si udělali snídani, pak jsme byli chvilku na počítači, pak jsme si dali oběd a šli jsme ven kolem rybníka a skal. Když jsme se vrátili tak jsme se dívali na mrazíka a na kousek filmu šíleně smutná princezna a pak přišla maminka. Asi v 5 jsme začali dělat večeři. V 6 už byla uvařená a když jsme dojedli tak jsme šli nahoru čekat na ježíška.

Najednou zazvonil zvoneček a mi jsme běželi dolů. Byl tam dopis od ježíška, spoustu dárků a jeden dárek byl strašně velký. Tak jsem začal ty dárky pomalu rozbalovat. První dárky byli 4 díly knihy Deník malého poseroutky, pak jsem tam měl yoyo, kalhoty, tílko, a potom jsem tam našel dalekohled olympus na který jsme se dívali ve fotolacer, pak tam bylo ještě pro maminku víno. A potom jsem šel rozbalovat tu velkou krabici, ale na ní byl dopis kde ježíšek napsal že máme s tatínkem 7 krát zarecitovat gayatri mantru, když jsme jí dorecitovali a rozbalili jsme to tak tam byla další krabice a na ní byl zase dopis kde ježíšek napsal že mám udělat první tři technky kung-fu a potom můžu rozbalit tu krabici, když jsme jí rozbalili tak jsme tam našli další krabici a na ní bylo napsáno že mám zahrát na kytaru nějakou pěknou skladbu, když jsem jí zahral tak jsme to rozbalili a tam byl další dopis a tam bylo napsáno že mám zazpívat koledu a chvilku pomeditovat a potom budu moct rozbalit poslední dárek, když jsem zazpíval koledu a chvilku pomeditoval tak jsem to rozbalil a nemohl jsem věřit vlastním očím, byl tam MacBook Pro s retina displejem! Tak tatínek nastavil foťák a já jsem udělal unboxing MacBooka Pro. Pak jsem si ho prohlédnul a přetahoval věci ze starého MacBooku Pro na nový. Už aspoň nemusím říkat o tatínkovém počítači že je tak tenký 🙂

 

Pondělí 23.Prosince 2013

Ať už je zítřek

Zítra už jsou vánoce! Už se nemůžu dočkat, dneska jsme koupili raw cukroví v limonádě.

Neděle 22.Prosince 2013

Nic zvláštního

Už se strašně nemůžu dočkat na vánoce. Budou už za dva dny. Zítra budeme péct raw cukroví.

Sobota 21.Prosince 2013

Normální den

Dneska mi ježíšek napsal dopis a zeptal se mě jestli chci aby stromeček ozdobil v noci nebo ho ve dne ozdobím já. Jinak se už nemůžu dočkat na vánoce. Dneska jsme pekli cukroví.

Pátek 20.Prosince 2013

Prázdniny!!

Konečně začaly prázdniny. Už se nemůžu dočkat na vánoce. Začínají už za čtyři dny!

Sobota 24.Prosince 2011

(není popisek)

Dnes jsem se konečně dočkal. Hned brzy ráno jsem seběhl dolů a už tam byl krásně ozdobený rozsvícený stromeček. Nejmín tisíckrát jsem tatínkovi řekl že už chci aby byl večer. Udělali jsme si malý obídek, pak jsme šli na procházku lesem kolem báby a potom jsme se dívali na Mrazíka. A pak jsme začali dělat večeři – brambory, zeleninu, polévku a tofu. Slavnostně jsme se oblékli, rozsvítili svíčky a sedli si ke stolu. Po večeři jsme šli nahoru a chvilku čekali. A pak najednou zazvonil zvoneček !! Běželi jsme dolů a tam jsem viděl spoustu dárků. A byla tam taky obrovská krabice jako na ledničku … Vůbec jsem nevěděl co v ní může být. Rozbaloval všechny dárečky. První dáreček co jsem rozbalil, byla ladička na kytaru. Pak tam byly další krásné dárečky. Největší dárek bylo stavebnice Magformers a nové lyže … a taky elektronická stavebnice. A v té veliké krabici byla matrace, kterou známe z Izraele ! Hned jsem si do ní skákal a lehal si na ni. Maminka dostala Samsung Galaxy Tab. Až pozdě do noci jsem si s oběma stavebnicemi hrál a vůbec jsem nechtěl jít spát. A druhý den jsem se brzy ráno probudil a zase si začal se vším hrát

Úterý 20.Prosince 2011

(není popisek)

Venku je sníh a už v sobotu budou vánoce. Ptáčci mají venku krmení. Nejraději bych byl kdyby už byla sobota. Jsem zvědavý co mi Ježíšek donese

Pátek 24.Prosince 2010

(není popisek)

Tak jsem se konečně dočkal ! Dnes jsou vánoce !!! Ježíšek donesl krásný stromeček a večer spoustu krásných dárků – největší byl xbox a kinect a taky se mi moc líbil Lego vrtulník. Maminka dostala krásné nové lyže. Dlouho jsem si se svými dárky hrál 🙂 Už se těším na další vánoce  2011 🙂

Čtvrtek 23.Prosince 2010

(není popisek)

Zítra už budou konečně vánoce !!! Dnes půjdu spát velmi brzy, aby Ježíšek mohl připravit krásný stromeček. Už se těším až ráno přiběhnu dolů a uvidím že tam stromeček opravdu bude.

Středa 22.Prosince 2010

(není popisek)

Když jsem s tatínkem dělal ve studiu koledy, jedno cedečko jsem si vzal pro Ježíška a napsal jsem mu ještě dopis aby si ty koledy poslechnul a pak mi napsal jak se mu líbí. Položil jsem dopis i cédéčko na okno do meditačního pokoje a zapálil jsem svíčku. Pak jsem si šel hrát a potom jsem se tam šel podívat a viděl že to tam už není ! Ježíšek si to vzal. Už jenom 2 dny a už budou vánoce !! :))

Pondělí 20.Prosince 2010

(není popisek)

Ještě 4 dny a budou vánoce ! Rozhodl jsem se že dám Ježíškovi cedečko s koledami. Přemýšlím co asi dostanu pod stromeček a jestli něco dostane tatínek a maminka 🙂

Neděle 19.Prosince 2010

(není popisek)

Jsme už třetí den s tatínkem doma, venku je obrovská spousta sněhu a já se už nemůžu dočkat pátku až bude Štědrý den. Dnes jsem napsal dopis Ježíškovi o tom co bych chtěl dostat k vánocům. Dal jsem ho do meditačního pokoje a zapálil svíčku. Za čtvrt hodiny jsme šli ven a tatínek mi řekl abych tam šel sfouknout svíčku. A já jsem uviděl že ten dopis už tam není !!! Ježíšek si ho vzal :))

Čtvrtek 24.Prosince 2009

(není popisek)

Dnes konečně přišly Vánoce ! Ráno jsem se probudil a hned rychle běžel dolů. V kuchyni stál krásný ozdobený stromeček ! Měl jsem velikou radost. A tatínkovi jsem potom aspon stokrát říkal, že už se nemůžu dočkat až po večeři přijde ježíšek. Uvařili jsme si malý obídek, potom si chvíli hráli a pak se dívali na film o chobotnicích. Už bylo skoro odpoledne a začali jsme s tatínkem dělat velkou slavnostní večeři. Nachytali jsme na stul spoustu dobrot, mís a talířků a potom uvařili celou večeři. Převlékli jsme se do čistého oblečení a připili si. Pak jsme si pochutnali na večeři a potom šli nahoru do mého pokojíčku. Tiše jsme tam čekali jestli nezazvoní ježíšek. A za nějakou chvíli – opravdu dole ježíšek několikrát zazvonil !
Pak jsme šli dolů a já vykřikl radostí – pod stromečkem byla spousta zabalených dárků a taky jsem tam našel dopis, který mi ježíšek napsal. Nejdřív jsem si ten dopis přečetl.

Pak jsem  hned začal nedočkavě dárky rozbalovat. Dostal jsem magetickou stavebnici, sopku, obrovské letadlo, prskavky. A nakonec jsem objevil ten největší dárek ze všech – a to byl můj nový krásný počítač Apple !!! MacBook Pro 13. Měl jsem velikánskou radost a hned jsme tam s tatínkem začali všechno instalovat, abych měl svoje fotky, mail, skype a další věci. Zároveň jsem stavěl to velké letadlo playmobil. Spát jsme šli až velmi pozdě a tatínek mi ještě řekl pohádku.

Středa 23.Prosince 2009

(není popisek)

Je teprve středa. Pořád se ptám kdy už budou vánoce a nemůžu se dočkat. Ale vánoce už budou ZÍTRA !!!  Dnes půjdeme nakoupit nějaké dobrotky na zítra. Babička nám poslala krabici cukroví a taky mám speciální cukroví od Filipa.

Pondělí 21.Prosince 2009

(není popisek)

Je teprve pondělí, už se nemůžu dočkat vánoc. Všude ve městě už svítí včelijaké světýlka a stromečky a lidé dělají velké nákupy. Už není takový mráz, ale všechno začíná roztávat. Uvidíme jestli vůbec na Štědrý den bude sníh. Ale tady v Jablonci je sníh, i když jinde už není … Tak uvidíme

 

Neděle 20.Prosince 2009

(není popisek)

Je teprve neděle, ale už se moc těším na čtvrtek, až bude Štědrý den. Je teď docela zima, taková že se skoro nedá jít ven. Doufám že o vánocích bude o něco tepleji. Aby zase ale nezmizel všechen sníh. Už se teším až si budu hrát ve sněhu.